пн-сб с 10:00 до 18:00  093-891-5353, 067-297-5353, 066-407-5353, VIBER: 0689245353

GPS трекер TK102 AM 12V - авто мото (+ блок на 12V). Гарантія 6 міс.

900,00 грн. 1.250,00 грн.
 • Виробник: Pro Tex
 • Код товару: 16039
 • Гарантiя: 6 месяцев
 • Артикул: GPS TK102 AM 12V
 • Наявність: Очікується поставка
Теги: GPS , трекер

Після покупки, Ви отримуєте паперову інструкцію з налаштуваннями для роботи через SMS, і роботи трекера за допомогою мобільного додатку. На сайті зберігається попередня інструкція для загального розуміння специфіки пристрою

    Цей пристрій буде корисний як авто любителям, так і власникам мото транспорту, так як габарити даного трекера і блока підключення до акумулятора, дозволяють встановити пристрій навіть в скутері.

    Дана версія трекера підтримує обидва методи пошуку і зв'язку GPS і GSM для відстеження розміщення. Працює воно так, коли є GPS сигналу, він буде використовувати GPS зв'язок, якщо немає сигналу GPS в таких місцях як в гаражах, підземних стоянках, або просто в будинку. Але якщо там є GSM сигналу або GSM модем поблизу, ви зможете відправити на трекер SMS запит і отримати місце розташування вашого транспортного засобу.

    Пам'ять трекера зберігає до 16,000 міток (позицій), при наявності USB кабелю ці дані можна безпосередньо копіювати на комп'ютер.

    Модернізована версія TK102, яка має більше вбудованої пам'яті і підтримку слота розширення карт пам'яті, коли трекер втратив сигнали і почав працювати в автономному режимі, він буде зберігати попередні позиції та оповіщення автоматично в пам'яті. Моментами появи зв'язку, за заданими умовами, дані будуть автоматично передаватися на обраний сервіс трекінгу (моніторингу). Для повного завантаження інформації, яка зберігається в пристрої, необхідно відправити SMS-команду.

Автомобільний трекер ТК102В призначений для відстеження або прослуховування в реальному часі. Пристрій оснащений хорошим модулем GPS, що дає йому можливість досить швидко знаходити супутники і починати свою роботу з передачі даних на вказівок вами номер. Час від включення до початку роботи можна розбити на такі групи як:

 • холодний старт (45сек)
 • гарячий старий (35сек)
 • перевизначення в робочому режимі (1 сек).

Основне призначення автомобільного - мото трекера TK102B полягає у відстеженні місця розташування транспортного засобу на якому він встановлений. Прилад відрізняється зручністю використання і компактністю, а також зручністю в установці.

Пристрій має низку стандартних функцій-умов при який Ви будете сповіщені про місце знаходження з додатковими даними відповідними умові.

Функціональність приладу дозволяє встановити наступні умови:

 • Попередження про початок руху;
 • Попередження про вихід за межі заданої зони (квадрат або прямокутник, задається координатами;)
 • Попередження про перевищення заданої швидкості;
 • Тривожна кнопка SOS - запит про допомогу;
 • Режим прослуховування.
 • Відправка координат місцеположення за викликом.


У комплект gps трекера тк 102 входить:

 • Трекер - 1шт.,
 • Акумулятори - 1шт.,
 • Адаптер-зарядка - 1шт.
 • Інструкція англійською - 1шт. (переклад функцій розміщений на сайті Doodah.com.ua в описі товару)
 • Коробка - 1шт.


Налаштування / інструкція gps tk 102:

Посібник з налаштування трекера ТК102 актуальный не тільки для моделі придбаної в нас, але і для інших модифікацій цієї моделі пристрою. Зверніть увагу, що специфікації та інформація по влаштуванню можуть змінюватися і відрізняться виробником без повідомлення покупців.

Портативний трекер, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку GSM стандарту і зоні дії навігаційних супутників GPS. Передає дані на прив'язані телефонні номери з обмеженням до 5 номерів, у форматі «коротких повідомлень» SMS.

Дана модифікація моделі трекера TK102B яку Ви можете придбати у нас на Doodah.com.ua володіє налаштуванням тільки через SMS.

Перше включення:

1) При наявності або необхідності встановлюємо microSD карту (об'ємом до 2Gb).

2) Встановіть Sim-карту (Попередньо видаліть PIN-код за допомогою будь-якого телефону)

Перевірте щоб тримач сім-карти став в замок.

3) Вставляємо акумулятор (примітка: після першої повної розрядки, зарядка буде триває десь 8-12 годин, надалі для повної зарядки знадобиться від 1,5 години до 3)

4) Закриваємо кришку і дивимося на зелений блимаючий індикатор з боку кнопки ON / OFF (коли індикатор почне блимати з розривом у 4 секунди, це означає, що він знайшов супутники і готовий до роботі)

5) Після попередніх маніпуляцій пристрій готовий до подальшої налаштування.

Виконуємо ініціалізацію:

Відправляємо на пристрій СМС повідомлення «begin + пароль» (при старті стандартний пароль 123456) тому відправляємо таке повідомлення, без пробілу між словом і цифрами «begin123456». Пристрій у відповідь надішле смс з текстом «begin ok» і обнулить всі попередні налаштування.

Міняємо пароль:

Важливо! Новий пароль для пристрою повинен складатися з шести цифр без пробілів.

Макет повідомлення виглядає так «password + старий пароль + пробіл + новий пароль»

(наприклад: «password123456 666666»). Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «password ok» і встановить новий пароль, а саме «666666» і при всіх подальших маніпуляціях де потрібен пароль Ви використовуєте саме його.

Авторизація:

Важливо! Навіщо авторизація? У разі відсутності авторизованих номерів, пристрій відповідає на запити з будь-якого номера (тільки в режими СМС поовідомлень). При наявності авторизованого номера, пристрій не відповідатиме на запити з неавторизованих номерів. Максимальна кількість авторизованих номерів, не більше 5. Номери вказуються в міжнародному форматі. Для України + 380ХХХХХХХХХ.

Перший авторизований номер є керуючим з правами адміністратора, решта 4 номери забиваємо в список за допомогою відправки повідомлень з цього керуючого номера.

Для авторизації номери, відправте SMS-повідомлення такого виду

«Admin + пароль + пробіл + номер мобільного телефону»

(наприклад: «admin123456 +380639318293»). Номер «+80639318293» стає керуючим. Якщо номер успішно авторизований, пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «admin ok!»

Для видалення авторизованого номера відправте SMS-повідомлення

«Noadmin + пароль + пробіл + авторизований номер» (наприклад: «noadmin123456 +380639318293»).

Після авторизації пристрій готовий до роботи.

Для отримання геоінформації Ви робите виклик зі свого мобільного телефону на номер трекера. Трекер, у відповідь відправляє SMS з GPS координатами об'єкта і посиланням на сайт Google Map. Там Ви можете бачити місце розташування об'єкта на карті, або використовувати координати в інших ресурсах для перегляду положення, також у повідомленні присутні дата і час відповіді на запит, швидкість руху, рівень заряду батареї і GPS-сигналу, IMEI код пристрою.

 

Додаткові налаштування:

Автоматичне відстеження: <функція перевірена Doodah.com.ua>

Для отримання геоінформації в автоматичному режимі із заданим інтервалом, відправте SMS-повідомлення «fixAAAsBBBn + пароль», де AAA і BBB - тризначні числа між 001 і 255. Число AAA задає інтервал відсилання даних в секундах, число BBB - кількість посилок даних (наприклад, «fix030s005n123456» задає п'ятикратну відсилку даних з інтервалом 30 секунд). Інтервал відсилання даних може здаватися також в хвилинах і годинах, для цього слід замість символу «s» використовувати символи «m» і «h» відповідно. Для необмеженої кількості посилок, замість числа BBB слід вказати три зірочки (наприклад, «fix003m***n123456» задає необмежену кількість посилок даних з інтервалом в 3 хвилини). Для виходу з режиму автоматичного спостереження, відправте SMS-повідомлення «nofix + пароль», (наприклад, «nofix123456»). Важливо! Інтервал відправки даних не повинен бути менше 20 секунд.

 

Режим моніторингу (прослуховування): <функція перевірена Doodah.com.ua>

Для входу в режим моніторингу, відправте SMS-повідомлення «monitor + пароль» (наприклад, «monitor123456»). Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «monitor ok». Після цього якщо, з авторизованого номера, зателефонувати на номер пристрою, пристрій прийме вхідний дзвінок і стане передавати сигнал з вбудованого мікрофону. Для виходу з режиму моніторингу, відправте SMS-повідомлення «tracker + пароль» (наприклад, «tracker123456»). Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «tracker ok».

 

Оповіщення про удар:

Для включення оповіщення про удар, надішліть на пристрій SMS-повідомлення «shock + пароль» (наприклад, «shock123456»). Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «shock ok!». При кожному ударі по пристрою, на авторизовані номера буде надіслано SMS-повідомлення «sensor alarm + lat / lng», де lat та lng координати широти і довготи відповідно, точки виникнення події. Для відключення оповіщення про удар, надішліть на пристрій SMS-повідомлення «noshock + пароль» (наприклад, «noshock123456»).

 

Гео-огорожа:

Ця функція застосовується для контролю над знаходженням пристроїю всередині вказаного географічного периметра. При переміщенні приладу за кордон периметра, на авторизовані номера одноразово буде вислано попереджуюче SMS-повідомлення «stockade! + Geo-info ». Для включення даної функції та задання кордонів периметра, відправте на пристрій SMS-повідомлення «stockade + пароль + пробіл + latitude, longitude; latitude, longitude», де перша пара« latitude, longitude »- широта і довгота лівого верхнього кута периметра, а друга - правого нижнього. Щоб його вимкнути, надішліть на пристрій SMS-повідомлення «nostockade + пароль» (наприклад, «nostockade123456»).

 

Оповіщення про початок руху:

Коли пристрій нерухомий протягом 3-10 хвилин, можна включити оповіщення про початок руху, відправивши на пристрій SMS-повідомлення «move + пароль». Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «move ok!». Як тільки пристрій переміститься від первісної точки на відстань приблизно 200 метрів, на всі авторизовані номера кожні 3 хвилини будуть відправлятися SMS-повідомлення «Move + geo-info». Для відключення оповіщення про рух, надішліть на пристрій SMS-повідомлення «nomove + пароль».

 

Оповіщення про перевищення швидкості:

Для включення оповіщення про перевищення швидкості, відправте SMS-повідомлення «speed + пароль + пробіл + AAA», де AAA - тризначне число , що вказує швидкість руху, при перевищенні якої пристрій повинен відправити застережне повідомлення (наприклад: «speed123456 080»). Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «speed ok!». Важливо! Рекомендується для даної функціональності встановлювати межу швидкості не менше 50 км/ч. При перевищенні зазначеної швидкості, пристрій буде кожні 3 хвилини посилати на всі авторизовані номера повідомлення з «speed + AAA! + Geo-info », де AAA - встановлена ​​швидкість. Для відключення оповіщення про перевищення швидкості, надішліть на пристрій SMS-повідомлення «nospeed + пароль».

 

Кнопка SOS: <функція перевірена Doodah.com.ua>

Натисніть і утримуйте кнопку «SOS» на пристрої протягом 3 секунд. Після цього пристрій буде кожні 3 хвилини посилати на всі авторизовані номера повідомлення з «help me! + Geo-info». Для припинення розсилки повідомлень, надішліть на пристрій SMS-повідомлення «help me!»

 

Перевірка стану пристрою: <функція перевірена Doodah.com.ua>

Для перевірки стану пристрою, відправте SMS-повідомлення «check + пароль». Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення виду: «GSM 100% GPS: ОК / NO GPRS: ON / OFF battery: 100%».

 

Оповіщення про низький заряд акумулятора: <функція перевірена Doodah.com.ua>

При зниженні напруги на акумуляторі нижче 3.7 вольт, пристрій буде кожні 3 хвилини посилати на всі авторизовані номера повідомлення в «low battery + geoinfo».

 

Перевірка IMEI: <функція перевірена Doodah.com.ua>

Для перевірки коду IMEI пристрою, надішліть SMS- повідомлення «imei + пароль». Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення c 15-значним кодом.

 

Налаштування часового поясу:

Для встановлення часового поясу, надішліть на пристрій SMS-повідомлення «time + пробіл + zone + пароль + пробіл + часовий пояс» (наприклад, «time zone123456 6» або «time zone123456 8»).

 

Налаштування GPRS: <функція перевірена Doodah.com.ua>

За замовчуванням на пристрої включений протокол SMS. Для встановлення протоколу GPRS, надішліть на пристрій SMS-повідомлення «GPRS + пароль». Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «GPRS ok!». Для встановлення протоколу SMS, надішліть на пристрій SMS-повідомлення «SMS + пароль». Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «SMS ok!». Для того щоб скористатися протоколом GPRS, необхідно встановити:

· APN (назву точки доступу)

Надішліть на пристрій SMS-повідомлення «APN + пароль + пробіл + ім'я точки доступу» (наприклад «APN123456 internet.mts.ru»). Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «APN OK».

· Логін і пароль користувача.

Надішліть на пристрій SMS-повідомлення «UP + пароль + пробіл + ім'я користувача + пробіл + пароль» (наприклад «UP123456 mts mts»). Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «user, password OK».

· IP-адресу та порт сервера моніторингу.

Надішліть на пристрій SMS-повідомлення «adminip + пароль + пробіл + IP-адреса + пробіл + порт сервера» (наприклад «adminip123456 80.66.89.23 +8085»). Пристрій у відповідь надішле SMS-повідомлення «adminip OK».

Основні характеристики
Тип GPS Tracker
Колір Чорний
Акумулятор Li-ion 3.7V 1000mAh
Функції Можливість використовувати розширений акумулятор, стійкість до обривів зв'язку, економ режим, аудіо моніторинг, кнопка SOS
Адаптер Автомобільний адаптер: 12-24v на 5v
Система визначення координат GPS
Розмір 64mm *46mm *17mm
Час роботи від батареї Середній час роботи від батареї врежимі передачі даних: 20 годин,Режим очікування: 60 годин
Підтримка модулів пам'яті microSD до 2 Gb
Точність GPS
Мережі GSM
Живлення 5V
Температурний режим -20°C..+55°C
Чутливість GPS -159 dBM
Додатково
Гарантія від магазину 3 місяці
Додадково Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Обмін і повернення товару Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
Інформація про продавця
Продавець цього товару Home Security. Присутня передоплата за доставку товару
Спеціальні умови доставки Доставка здійснюється за допомогою поштового оператора. Самовивіз даного товару не доступний.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина