Манометри для шин - електронні та механічні. Гарантія, Ціна

пн-сб с 10:00 до 18:00  093-891-5353, 067-297-5353, 066-407-5353, VIBER: 0689245353

Манометри для шин

140,00 грн.
Дуже компактний і зручний аксесуар для всіх водіїв. Брелок манометр дуже компактний і не займе багато місця. Батарейок вистачає на тривалий час користування. Незамінна річ для туристичних поїздок. Будь ви власником велосипеда, моторолера, або вантаж..
199,00 грн.
Манометр з підсвічуванням CARPRIE LT2 для перевірки тиску коліс на будь-якій техніці, допоможе вам стежити за правильністю та рівністю тиску у всіх колесах, що в свою чергу усуває нерівномірний стирання покришок і поліпшує керованість пересувного зас..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Для полегшення долі водіїв, в дорогих автомобілях, в стандартну комплектацію включені датчики контролю тиску. Принцип їх дії полягає в наступному: в кожному колесі на ніпель встановлюється датчик, який вимірює тиск і температуру повітря в шині. Але що ж робити нам водіям транспортних засобів, таких як мотоцикли, моторолери, скутери, велосипеди або 4 колісні засоби у яких немає заздалегідь встановлених датчиків. Манометр купити можливо в нашому інтернет магазині, але давайте розберемося, який саме манометр буде актуальний для Вас. 

Манометр для шин 

Для цього є велика кількість манометрів тиску різних виробників, з різних пристроєм. Манометр - це вимірювальний прилад, призначений для визначення такого показника, як тиск, а в нашому випадку тиск в колесах. Найпоширеніші механічні та електронні манометри «цифрові манометри», «манометр»). У кожного з видів є свої переваги і недоліки.

Механічний манометр тиску в шинах 

Приміром, у механічних є один значний плюс - вони працюють завдяки механізму не мають потреби в елементах живлення які згодом розряджаються і вимагають заміни, на перевагу такому все ж стає значний розмір пристрою і табло яке зазвичай має шкалу тільки в одній системі обчислень. Та й цифри на таких пристроях досить дрібні і не зручними для читання. Але в час стрімкого зростання технологій і прагненню до компактності, точності, ці манометри на кілька рівнів поступаються їхнім нащадкам - електронним манометрам тиску.

Манометр з підсвічуванням 

Електронний манометр з підсвічуванням призначений точно для тих же потреб, що і його попередник, але володіє декількома значними перевагами. Наприклад вкрай зручним стає вимірювання тиск в темний час доби, або взимку.

Брелок манометр 

Показник габаритів пристрою має менший розмір, ніж механічний манометр тиску, що дає можливість носити його з собою як манометр-брелок, або просто заощадити місце в відділі з інструментами; Даний манометр для вимірювання тиску в шинах дуже зручний і практичний для зберігання в бардачку автомобіля або в невеликому багажнику мото техніки.

Друге гідність електронного манометра - він має жк дисплей з великими цифрами, що не утруднює з'їм показників, а також дає можливість переключаться між декількома систем вимірювання зазвичай 1-5. При цьому дисплей має вражаючу стійкість до температурних режимів.

Третій плюс отримує за високу точність вимірювань і діапазон вимірюваного тиску.
 
І на підлісок можна спростувати незручність заміни елементів живлення, так як виконувати цю процедуру доведеться не частіше ніж раз на рік оскільки електро споживання в таких пристроїв дуже низька. Це є не великою ціною за зручність використання такого манометра. Манометри електроконтактні купити ви завжди можете на нашому сайті.
 
Купити манометр для шин
 
Якщо ви все ж зупинилися на виборі електронного манометра, то в нашому магазині doodah.com.ua Ви зможете підібрати собі одну з популярних і практичних моделей цього виду манометра, за оптимальними для Вас показниками і ціною.
 
Купити манометр в інтернет магазині doodah.com.ua можна з переважно швидкою доставкою та зручними умовами оплати.
Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина