GPS-трекери Doodah.com.ua

пн-сб з 10:00 до 16:00  093-891-5353, 067-297-5353, 066-407-5353, VIBER: 0689245353

GPS-трекери

599,00 грн. 720,00 грн.
GPS трекер GT02A - розроблений для встановлення на авто / мото техніку. Пристрій призначений для визначення місцезнаходження транспортного засобу в режимі реального часу, записів маршрутів поїздки. Може бути використаний як бортовий самописець ..
550,00 грн. 699,00 грн.
GPS трекер GT02A - розроблений для встановлення на авто / мото техніку. Пристрій призначений для визначення місцезнаходження транспортного засобу в режимі реального часу, записів маршрутів поїздки. Може бути використаний як бортовий самописець маршру..
900,00 грн. 1.250,00 грн.
Після покупки, Ви отримуєте паперову інструкцію з налаштуваннями для роботи через SMS, і роботи трекера за допомогою мобільного додатку. На сайті зберігається попередня інструкція для загального розуміння специфіки пристрою    Цей..
660,00 грн. 750,00 грн.
Після покупки, Ви отримуєте паперову інструкцію з налаштуваннями для роботи через SMS, і роботи трекера за допомогою мобільного додатку. На сайті зберігається попередня інструкція для загального розуміння специфіки пристроюТрекер TK102 LT призначений..
550,00 грн.
Після покупки пристрою, Ви отримуєте паперову інструкцію з налаштуваннями. На сайті зберігається попередня інструкція для загального ознайомлення зі специфікою пристрою.GSM трекер mini A8 - популярна модель, заслужила довіру своїми незначними габарит..
599,00 грн. 700,00 грн.
GSM трекер GF-08 - популярна мініатюрна модель, з GSM-модулем, камерою, диктофоном, з слотом для карт пам'яті до 16 гб. Пристрій заслужив довіру своїми невеликими габаритами, низькою ціною, і низкою цікавих функцій. Пристрій призначений для запису в..
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Купуючи GPS Tracker Ви сплачуєте за свій спокій, разом з можливістю - практично в будь-який момент включити на ньому режим прослуховування, або отримати точні координати місця знаходження вашої рухомої «нерухомості» або близьких, з точністю аж до метра в залежності від моделі використовуваного пристрою, а точніше GPS модуля який в ньому використовується.

Gps маяк - це пристрій який дає можливість не тільки, просто відстежувати місце знаходження, а також майже в кожному трекері, є змога задавати певні умови при яких Вам будуть автоматично приходити повідомлення, з інформацією де і коли знаходиться об'єкт. Важливо що при використанні певних інтернет сервісів ви зможете не тільки отримувати місце положення об'єкта в даний момент, а й відстежувати його пересування у реальному часі з візуальним спостереженням маршруту на карті світу, країни, або міста.

У пристроях цього роду досить широкий спектр застосування. Безліч компаній використовують автомобільний gps трекер для моніторингу маршруту машин, які перевозять вантаж, товар, пасажирів, або просто курсують  дорогами.

Безліч батьків, яким привичні технологічні новинки, споряджають своїх малюків таким, непримітним девайсом «дитячим GPS трекером», для самозаспокоєння і перестраховки.

Існують трекери за допомогою яких можна відстежувати тварин, так званий GPS маяк або просто gps трекер для собаки та інших тварин.

Розміри пристрою можуть коливатися від розміру сірникової коробки, іноді і менше, до розмірів мобільного телефону. Також вони можуть виглядати, як речі що ми використовуємо в побуті, щоб відвести від себе увагу, наприклад: великий ґудзик, годинник, брелок, другий мобільний чи якісь інші речі. Якщо пристрій не потребує сильної невпізнаваємості, то для звичайного приховування від сторонніх очей скоріше за все він буде оформлено у фірмовому корпусі квадратичної або прямокутної форми з кнопками або без них, який ви зможете покласти в сумку, заховати під панеллю або в рюкзаку, чи просто в будь-якому місці куди він поміститися. Самі прилади зазвичай відрізняються зручністю використання і компактністю.

Деякі з пристроїв є портативними і живляться від акумулятора  якого вистачає на різні проміжки часу, а інші можна встановити в техніці так, щоб під час роботи двигуна їх акумулятор підзаряджився, також якщо не встановлювати прилад стаціонарно, можна використовувати досить ємні акумулятори, яких буде вистачати майже на місяць автономної роботи без підзарядки.

Варто окремо розглянути методи налаштувань. Одні налаштовуються за допомогою смс, а інші через USB кабель, деякі можна налаштувати через телефонний додаток або через комп'ютер за допомогою інтернету. Але всі вони виконують все туж  функцію, є вашою страховкою. Варто відзначити, основний метод налаштування GPS Trackerа закладений більшістю виробниками - це налаштування через SMS, все ж не дивлячись на це, самим практичним і зручним є налаштування трекера через USB інтерфейс.

І на кінець, ось невеликий перелік основних функцій-умов

  • Попередження про початок руху;
  • Попередження про вихід за межі заданої зони (квадрат або прямокутник, задається координатами;)
  • Попередження про перевищення заданої швидкості;
  • Тривожна кнопка SOS - запит про допомогу;
  • Режим прослуховування.
  • Відправлення координат місця знаходження за викликом.
  • Трекінг

Важливо, звертати увагу на опис, так як виробники трекерів можуть змінювати функціональність або комплектацію пристрою не повідомляючи покупців. А також , дуже часто вона відрізняється при так званому виробництві «дублікатів на оригінал». Почати користуватися трекером досить просто.

Gps трекер можливо придбати в нашому інтернет магазині. І якщо Ви задалися питанням де «gps трекер купити Україні», то пропонуємо Вам ознайомиться з моделями виставленими в нашому магазині Doodah.com.ua. Ми здійснюємо відправку і доставку по містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми та багато інших міст.

Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина