Відеоспостереження та IP камери

пн-сб з 10:00 до 16:00  093-891-5353, 067-297-5353, 066-407-5353, VIBER: 0689245353

Відеоспостереження та IP камери

590,00 грн.
IP камера Besder 3024PB призначена для використання в будівлях, сприяє оперативної реакції охорони на події, що відбуваються в приміщенні, завдяки технології ip-відеоспостереження з хорошою точністю і деталізацією при зйомці, яка відповідає технічним..
699,00 грн.
Ip камера Besder 6004 – 2.8 mm виконана в металевому корпусі, має влаго та пилу захист за стандартом IP67. Призначена для попередження протиправних дій і зовнішнього відео спостереження на вулиці, в робочих цехах, і т.д.Має розширення на 2 MP, 720P. ..
999,00 грн.
Камера Besder 6024PB - це кольорова ip камера, призначена для використання як зовні, так і всередині будівель.Клас захисту камери IP62 - дозволяє камері функціонувати при попаданні на неї дощу, і при великих обсягах пилу - наприклад у виробничих прим..
999,00 грн.
Ip камера Hamrolte Fisheye SDQJ3L-I20 - 1.7 mm виконана в круглому корпусі, і призначена для попередження протиправних дій, і зовнішнього відео спостереження.Особливістю даної камери, є її форма. На відміну від камер спрямованого положення, дана ip к..
1.460,00 грн.
Камера Techege jw-bt621aw з посиленим металевим корпусом, призначена для відеоспостереження зовні і всередині приміщення. Має клас захисту IP63. Камера відображає зображення при вуглах огляду 75 ° (по горизонталі) / 48 ° (по вертикалі), в приміщенні..
699,00 грн. 880,00 грн.
Камера Wistino s42-w-w1be призначена для використання в будівлях, сприяє оперативнїй реакції охорони на події, що відбуваються в приміщенні, завдяки технології ip-відеоспостереження з хорошою точністю і деталізацією при зйомці, яка є індивідуально..
168,00 грн.
Даний блок живлення призначений для підключення ip камер, маршрутизаторів, і інших девайсів з показниками споживання 12В 1А.Адаптер має спеціальний індикатор, який сигналізує про активності роботи за допомогою невеликого діода.Характеристики BM 12-10..
1.399,00 грн.
Відеореєстратор для IP камер - Smar N1008F (NVR), 8-ми канальний, з протоколом відеоспостереження Onvif. Використовується для запису з IP камер відеоспостереження і виведенням зображення на монітор відразу до 8-ми камер.Пристрій має невеликі габарити..
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

IP камери відеоспостереження - сучасні методи безпеки

Сьогодні поповнюючи свій арсенал систем безпеки IP-камерою відеоспостереження, ми знаходимо спокій. Камери відеоспостереження забезпечують безпеку і попереджають несанкціоноване порушення території. Кожна людина прагне уберегти своє майно. Для втілення цього існує бездротова wifi IP камера.

Бездротові камери відеоспостереження

IP-камера відеоспостереження, по суті своїй, є повноцінним багатофункціональним пристроєм, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в найрізноманітніших місцях, як в денний, так і в нічний час доби, і в будь-який час року. Підключається пристрій за допомогою інтернет кабелю, або по WIFI мережі, і працює в парі з "накопичувачем інформації". Пристроєм зберігання даних, може виступати як стаціонарний комп'ютер, так і відеореєстратор. Отриману картинку з камер, можливо переглядати на ПК, планшета, смартфона, з заздалегідь встановленим відповідним програмним забезпеченням.

Типи кріплень камер відеоспостереження

IP-камери можна розбити на кілька категорій залежно від Ваших потреб і місць кріплення:

  • купольна камера
  • настінна камера
  • настінна камера
  • настільна камера (відео няня)
  • поворотна ip камера
  • ip камера зовнішня (камера відеоспостереження вулична)

Важливі особливості ip камер

Категоричною і дуже важливою особливістю є те, що за допомогою інтернету і бездротової IP-камери відеоспостереження, яку Ви можете купити у нас в інтернет-магазині, з'являється можливість здійснювати відеоспостереження віддалено за тисячі кілометрів. Також, наявність можливості віддаленого перегляду відзнятого матеріалу за допомогою wifi ip-камери переважно виділяє їх з категорії пристроїв провідних камер відеоспостереження.

Камери відеоспостереження купити в Україні

Сьогодні камери відеоспостереження купити в Україні можна за дуже демократичною ціною, і забезпечити себе, своє житло, склад, будівельний майданчик, гараж, стоянку, офіс, квартиру або будинок надійним охоронцем, з яким у Вас буде зв'язок в будь-яку пору року, доби і з будь-якої точки земної кулі.

Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина