Термометри та гігрометри Doodah.com.ua

пн-сб з 10:00 до 16:00  093-891-5353, 067-297-5353, 066-407-5353, VIBER: 0689245353

Термометри та гігрометри

130,00 грн.
Пристрій WSD-10W з кабелем має можливість вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до + 70 ° С з точністю в 0.1 градус, але і вимірювати вологість в процентній шкалі від 10% до 99%.Вологомір WSD-10W з кабелем - дозволяє вимірювати відносн..
99,00 грн.
CARPRIE Lux F85 - це термометр / вологомір круглої форми і з бічними кріпленнями, які дозволяють з легкістю встановити пристрій в отвір відповідного діаметру. Пристрій уміє вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до +50С з точністю в 1 г..
99,00 грн.
CARPRIE Lux F85 - це термометр / вологомір круглої форми і з бічними кріпленнями, які дозволяють з легкістю встановити пристрій в отвір відповідного діаметру. Пристрій уміє вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до +50С з точністю..
84,00 грн.
Датчик вимірювання температури TPM-10 розташований на виносному шнурі довжиною 105 сантиметрів і призначений для вимірювання температури на вулиці, в автомобілі, морозильний камері, температури в акваріумі і т.д.Датчик температури здатний працювати: ..
270,00 грн.
Даний цифровий термометр TMOEC Twist призначений для вимірювання температур газу, рідин, і т.д. у високому діапазоні значень температур.Виріб виконаний у пластиковому корпусі. Має цифровий дісплей 35 х 18 мм, датчик, розташований на шнурі 45 см, в те..
199,00 грн.
Універсальний автомобільний термометр DS-1 з годинником та виносним датчиком, має можливість вимірювати температуру як всередині, так і зовні автомобіля. Цьому сприяє кабель з датчиком довжиною в 1,5 метра.Пристрій має високу точність, включає в себе..
139,00 грн.
Акваріумний датчик з жк-дисплеєм для контролю температури. Датчик температури знаходиться на виносному шнурі довжиною один метр, повністю герметичний, тобто його можна поміщати в воду і вологі місця.Призначений термометр для вимірювання температури в..
110,00 грн.
Цифровий термометр вологомір С0412 - невеликий виріб, виконаний в пластиковому корпусі. Даний термометр має датчик вимірювання температури і вологості (вологомір). Призначений для вимірювання температури на вулиці, в автомобілі, тераріумі, інкубаторі..
130,00 грн.
Пристрій WSD-10c з кабелем має можливість вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до + 70 ° С з точністю в 1 градус, але і вимірювати вологість в процентній шкалі від 10% до 99%.Вологомір WSD-10c з кабелем - дозволяє вимірювати відносну ..
99,00 грн.
Пристрій CARPRIE WSD-10 має можливість вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до + 70 ° С С з точністю в 1 градус, але і вимірювати вологість в процентній шкалі від 10% до 99%.Вологомір WSD-10 - дозволяє вимірювати відносну вологість..
99,00 грн.
Пристрій CARPRIE WSD-10 має можливість вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до + 70 ° С з точністю в 1 градус, але і вимірювати вологість в процентній шкалі від 10% до 99%.Вологомір WSD-10 - дозволяє вимірювати відносну вологість пові..
199,00 грн.
Термометр спеціально розроблений для вимірювання температури всередині автомобіля. Backlit YA398-SZ це не тільки датчик температури, але і годинник, цифри якого добре і чітко видно. У пристрої є підсвічування на випадок темного часу доби. Підсвічуван..
Показано 1 по 12 з 33 (Всього сторінок 3)

Практика показує, наскільки затребувані прилади, що вимірюють температуру і показують вологість - вони потрібні скрізь, як в стінах затишного будинку, квартирі, кімнаті, так і в машині, офісі, складі. Практично всюди, де доводиться довгий час знаходиться людині, або зберігаються речі і предмети, що вимагають певних кліматичних умов.

Для цього підійдуть як електронні, так і різні рідинні термометри - гігрометри.

Так як час і технології не стоять на місці, все більшої популярності набирають електронні термометри. Свою затребуваність вони заслужили високоточними технічними показниками, високим рівнем безпеки, і простотою у використанні. Також, важливим є довговічність при використанні в умовах, зазначених у технічній документації пристрою.

Термометри можна розбити по таким категоріям:

Термометр для будинку.

У цьому осередку термометрів часто зустрічаються так звані «домашні метеостанції» і вбудовуються термометри - гігрометри. Вбудовувані термометри, можуть різниться в розмірах, формах, кольорі, корпус часто має технічні зачепи, затискачі або кріпильні отвори під шуруп. Велика кількість настільних метеостанцій, також мають можливість кріплення на стіну. Вони вимірюють показання вологості, температури, при чому рекомендовані станції володіють двома термо датчиками, один з яких знаходиться всередині пристрою, а другий на виносному кабелі, або гнучкому щупі. Для повної універсальності, у більшості приладів такого виду, присутні годинник і календар. Також при необхідності можна знайти цільове пристрій таке як, тільки вологомір або просто термометр.

Кухонний термометр.

Займаючись пошуком, електронний кухонний термометр, термометр щуп кухонний, кухонний термометр зі щупом, харчової термометр, кухонний термометр для барбекю або для м'яса, рідин. Ви отримаєте ряд пристроїв, які будуть володіти такими характеристиками. В основному всі кухонні термометри розраховані на вимір температури за допомогою спеціального щупа, спиці, всередині якої знаходиться термо датчик з можливістю вимірювання в межах, усередненого робочого діапазону від -50 до +300 градусів за Цельсієм. На другий же стороні щупа буде знаходиться саме тіло термометра, за часту воно виконано у формі ручки з дисплеєм і функціональними кнопками, з пластика і металу, але зрідка в більш професійних моделях для духовки, зустрічається і стаціонарні дисплейні блоки від якого відходить гнучкий кабель - щуп зі спеціального термо матеріалу. З стандартних функцій можна виділити такі основні, кнопка вмикання / вимикання, перемикання шкал вимірювання, функція відображення мінімального і максимального виміряного показання за сесію, а також фіксація свідчення на дисплеї на тривалий час. В іншому ці пристрої відрізняються тільки в формах, розмірах, кольорі, часу відгуку (яке, в якісних кухонних термометрах не повинно перевищувати 2 сек), кількості елементів живлення, функціонал.

Термометри, градусники для тіла.

Завдяки простій але геніальною задумкою використовувати електронний датчик, і технологію лазерного вимірювання, для визначення температури тіла. Вдалося підвищити безпеку тілесних градусників, замінивши звичайні скляно-ртутні на електронні, у водонепроникному корпусі з пластику або софт гуми. На ринку можна зустріти дуже багато таких ноу-хау термометрів в різному вигляді, кольорі, і ціною. Градусники мають допустимі норми відхилення від 0,1 до 0,3 градусів і час вимірювання температури від 30сек до 4 хвилин. Ці показники часто залежать від ціни, так як в більш дорогих градусниках використовуються більш якісні матеріали корпусу і кращі термодатчики з більш високими технічними даними в швидкості вимірювання і точності. Підвищена безпека таких термометрів дозволила без зайвого страху, використовувати їх для вимірювання температури дитини. Для це навіть було придумано ряд кумедних пристроїв, розмістивши термодатчик в соску, або іграшку. До дитячих термометрів, можна віднести безконтактні термометри або як їх називають - дитячий інфрачервоний термометр. Ідея цього термометра дуже проста, температура вимірюється за допомогою інфрачервоного променя, швидкість відгуку таких градусників менше секунди, а точність від 0.01 до 0,2 градусів.

Купити, замовити з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса ви можете звернувшись до нашого менеджера по телефону або оформити замовлення на сайті самостійно.

Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина