Кабелі та адаптери doodah.com.ua

пн-сб з 10:00 до 16:00  093-891-5353, 067-297-5353, 066-407-5353, VIBER: 0689245353

Кабелі та адаптери

590,00 грн.
Адаптер перехідник служить для підключення додаткових HDD / SSD дисків до материнської плати за допомогою прямого підключення через PCI-E X16. Має цілих 5 портів для підключення накопичувачів різних фром факторів.Характеристики продукту:Сумісний з PC..
490,00 грн.
Контролер PCI-E x1 на 2х SATA 3.0 - дозволяє підключити до материнської плати два додаткових порту SATA 3.0.Характеристика:Сумісний з серійної специфікацією ATA 3,0, сумісний з SATA2.0 SATA1.0.Відповідність специфікаціям PCI-Express v2.0, Сумісність ..
150,00 грн.
Адаптер-перетворювач - використовується для підключення HDD і SSD дисків SATA / IDE безпосередньо через порт USB 2.0. Такий пристрій являє собою простий і одночасно потужний засіб передачі даних і їх резервування.Особливості перехідника CARPRIE USB I..
199,00 грн.
Адаптер-перетворювач - використовується для підключення HDD і SSD дисків SATA безпосередньо через порт USB 3.0. Такий пристрій являє собою простий і одночасно потужний засіб передачі даних і їх резервування.USB 3.0 інтерфейс підтримує швидку передачу..
52,00 грн.
Адаптер RTC5010 дозволяє використовувати навушники, мікрофони та іншу аудіотехніку із звичайним штекером 3,5 мм у пристрої з роз’ємом 6,35 мм Характеристики RTC5010:Модель: RTC5010Тип: аудіо адаптер 3,5мм папа - 6,35мм мамаЦвіт: чорнийОсобистість: M..
154,00 грн.
Дата кабель USB / Type-C 1 м Tolus MUL - виконаний у вигляді котушки. Розсувний механізм дозволяє встановити потрібну довжину кабелю, і зафіксувати кабель.Ця конструктивна особливість має ряд вагомих переваг. За рахунок конструкції, Ви маєте акуратно..
99,00 грн.
Дата кабель USB / Micro USB + Lightning 1 м Tolus MUL - виконаний у вигляді котушки. Розсувний механізм дозволяє встановити потрібну довжину кабелю, і зафіксувати кабель. Ця конструктивна особливість має ряд вагомих переваг. За рахунок конструкції, В..
50,00 грн.
З'єднувач Etmakit RJ45 (мама мама) - служить для з'єднання мідного кабелю віта пара категорії 5е, з конектором RJ45.Невеликий пристрій являє із себе пластмасову нерозбірну коробочку, на якій з двох сторін є порти для підключення кабелю віта пара...
149,00 грн.
Зарядний кабель USB F / micro USB  - вирішує завдання зарядки відразу 4 пристроїв. 4 в 1 кабель забезпечує максимум 8 A.Сумісний з більшістю зарядних пристроїв з usb-портом.Переваги:Швидка зарядка.Можливість зарядити відразу до 4-х пристроїв.Які..
99,00 грн.
Кабель / перехідник HDMI 2.0 19 Pin - USB - 50 см - передбачений для підключення та з'єднання між собою мультимедійних пристроїв, через перехідник OTG або без нього.Довжина кабелю: 50 см..
120,00 грн.
Кабель / перехідник HDMI M/F 2.0 19 Pin - USB - 50 см - передбачений для підключення та з'єднання між собою мультимедійних пристроїв, через перехідник OTG або без нього.Підтримка 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p.Довжина кабелю: 50 см..
110,00 грн.
Кабель / перехідник Micro USB F / Micro USB F - 15 см Asdomo - передбачений для підключення та з'єднання між собою мультимедійних пристроїв, через перехідник OTG або без нього.Довжина кабелю: 15 см..
Показано 1 по 12 з 53 (Всього сторінок 5)

На сьогоднішній день налічується величезна різноманітність кабелів, якими ми користуємося щодня. Якимись частіше, якимись рідше. Але вони стали невід'ємною частиною нашого життя, і допомагають нам в різних ситуаціях.

Найчастіше використовуваними є такі кабелю:

  •         HDMI
  •         OTG
  •         Micro USB
  •         Micro-B (Type A)
  •         Аудіо кабель

Розглянемо призначення кожного кабелю по порядку.

  1. Ви захотіли вивести зображення на великий екран телевізора, проектора або іншого мультимедійного пристрою, і подивитися фільм не втрачаючи в якості зображення і звуку, кабель HDMI - це те, що Вам допоможе це здійснити. Кольорово і звукопередача зберігається в повній мірі. Кабель HDMI здатний передавати відеосигнал, швидкість якого досягає до 2560х1440,4 біт і восьмиканальний аудіо сигнал по 24 біта до 192 кГц.
  2. OTG кабелі широко застосовуються для підключення периферійних пристроїв до смартфону, планшету, КПК, або іншого пристрою, що має micro usb гніздо і є підтримує цю функцію. Таким чином у Вас з'являється можливість підключити мишу, клавіатуру, геймпад, ендоскоп, флеш-накопичувач і т.д. OTG кабель має Micro USB штекер на одному кінці і стандартний USB роз'єм-мама на іншому. Додаткових драйверів і програм встановлювати не потрібно.
  3. Micro USB кабель є одним з найбільш широко використовуваних в нашому переліку. Працює з великим діапазоном пристроїв. Застосовується для зарядки мобільних аксесуарів, перенесення даних з телефону / планшета на комп'ютер або ноутбук.
  4. Кабель Micro-B (TypeA),це вид кабелів, які служать для підключення і синхронізації зовнішніх накопичувачів інформації(HDDдисків),кишень для них, або ж смартфонів, що мають Micro-B роз'єм. Ці кабелі мають високошвидкісною передачею даних до 5 Гбіт в секунду.
  5. Останній вид кабелів, про який піде мова, це Аудіо кабель. Аудіо кабель може служити подовжувачем для аудіосистем, що, власне, і є його основною функцією. Аудіо кабелі можуть бути різної довжини, мати різноманітну оплетку. Кабелі даного виду мають два штекера 3.5 мм на обох кінцях (тато-тато), або ж штекер 35 мм і роз'єм 3.5 мм (тато-мама).

І так, в нашій статті ми розглянули основні кабелі, які ми звикли щодня використовувати в побуті. Основоположним цих кабелів, є якість. В асортименті нашого магазину Ви можете підібрати для себе будь-який з видів цих кабелів, в залежності від Ваших потреб. Ми здійснюємо доставку по всіх областях України. А також, у Вас є можливість купити кабель в Києві,і забрати свій товар на нашій точці самовивозу. Приємних покупок!

Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина