Wi-Fi розетки, реле, таймери

пн-сб з 10:00 до 16:00  093-891-5353, 067-297-5353, 066-407-5353, VIBER: 0689245353

Wi-Fi розетки, реле, таймери

233,00 грн. 299,00 грн.
Бездротовий перемикач Wi-Fi ITEAD Sonoff, це революційний девайс, який відноситься до категорії «Розумний будинок». За допомогою цього пристрою з'являється можливість дистанційно керувати освітленням, кліматичними приладами, або іншими електричними п..
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Поняття «Розумний будинок» сьогодні набирає обертів.


Ця фраза на слуху все частіше і частіше. Найпоширеніший гаджет з цієї категорії - це wifi реле. Звучить неоднозначно для тих, хто з ним не знайомий. Але все набагато простіше, ніж здається.


На ринку з'явилося Sonoff wifi реле.


Це гаджет, за допомогою якого є можливість управління електричними приладами на відстані за допомогою Wifi інтернет з'єднання, 3G, 4G і Вашого смартфона або планшета. Wifi вимикач,це революційне пристосування, яке спрощує управління побутовими приладами, світлом, або інший електричної технікою. З'являється можливість віддалено задати час включення / вимикання світла, кондиціонера, обігрівача, всієї техніки, яка включається в розетку. Наприклад, Ви можете проміжно вмонтувати wifi реле Sonoff в провід подовжувача і подавати напругу на нього з будь-якої точки світу, де є інтернет. Сьогодні Ви можете купити wifi реле sonoff і не переживати, вимкнули Ви обігрівач чи ні.


Розумна wi-fi розетка


Категорія «Розумний будинок» далеко не обмежується Wifi вимикачами. Не менш цікавим пристосуванням є розумна Wifi розетка,за допомогою якої Ви можете слідкувати за напругою в мережі 220 Вольт, також відслідковувати споживання в кВт енергії окремих, підключених в Wifi розетку приладів, налаштовувати їх включення в виразно заданий час. Не менш цікавою є функція будильника, налаштувавши яку, Ви можете прокинутися під улюблену теле / радіопередачу. Можливості Wifi розетки обмежені лише тільки Вашою фантазією.

Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина