Автомобільні термометри

пн-сб з 10:00 до 16:00  093-891-5353, 067-297-5353, 066-407-5353, VIBER: 0689245353

Автомобільні термометри

130,00 грн.
Пристрій WSD-10W з кабелем має можливість вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до + 70 ° С з точністю в 0.1 градус, але і вимірювати вологість в процентній шкалі від 10% до 99%.Вологомір WSD-10W з кабелем - дозволяє вимірювати відносн..
99,00 грн.
CARPRIE Lux F85 - це термометр / вологомір круглої форми і з бічними кріпленнями, які дозволяють з легкістю встановити пристрій в отвір відповідного діаметру. Пристрій уміє вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до +50С з точністю в 1 г..
99,00 грн.
CARPRIE Lux F85 - це термометр / вологомір круглої форми і з бічними кріпленнями, які дозволяють з легкістю встановити пристрій в отвір відповідного діаметру. Пристрій уміє вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до +50С з точністю..
84,00 грн.
Датчик вимірювання температури TPM-10 розташований на виносному шнурі довжиною 105 сантиметрів і призначений для вимірювання температури на вулиці, в автомобілі, морозильний камері, температури в акваріумі і т.д.Датчик температури здатний працювати: ..
270,00 грн.
Даний цифровий термометр TMOEC Twist призначений для вимірювання температур газу, рідин, і т.д. у високому діапазоні значень температур.Виріб виконаний у пластиковому корпусі. Має цифровий дісплей 35 х 18 мм, датчик, розташований на шнурі 45 см, в те..
199,00 грн.
Універсальний автомобільний термометр DS-1 з годинником та виносним датчиком, має можливість вимірювати температуру як всередині, так і зовні автомобіля. Цьому сприяє кабель з датчиком довжиною в 1,5 метра.Пристрій має високу точність, включає в себе..
110,00 грн.
Цифровий термометр вологомір С0412 - невеликий виріб, виконаний в пластиковому корпусі. Даний термометр має датчик вимірювання температури і вологості (вологомір). Призначений для вимірювання температури на вулиці, в автомобілі, тераріумі, інкубаторі..
130,00 грн.
Пристрій WSD-10c з кабелем має можливість вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до + 70 ° С з точністю в 1 градус, але і вимірювати вологість в процентній шкалі від 10% до 99%.Вологомір WSD-10c з кабелем - дозволяє вимірювати відносну ..
99,00 грн.
Пристрій CARPRIE WSD-10 має можливість вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до + 70 ° С С з точністю в 1 градус, але і вимірювати вологість в процентній шкалі від 10% до 99%.Вологомір WSD-10 - дозволяє вимірювати відносну вологість..
99,00 грн.
Пристрій CARPRIE WSD-10 має можливість вимірювати не тільки температуру в діапазоні від -50 до + 70 ° С з точністю в 1 градус, але і вимірювати вологість в процентній шкалі від 10% до 99%.Вологомір WSD-10 - дозволяє вимірювати відносну вологість пові..
199,00 грн.
Термометр спеціально розроблений для вимірювання температури всередині автомобіля. Backlit YA398-SZ це не тільки датчик температури, але і годинник, цифри якого добре і чітко видно. У пристрої є підсвічування на випадок темного часу доби. Підсвічуван..
270,00 грн.
Даний цифровий термометр XH-B310 TMOEC призначений для вимірювання температур газу, рідин, і т.д. у високому діапазоні значень температур. Особливістю даного термометра є наявність тонкого щупа, діаметром 4 мм і довжиною 4 см.Виріб виконаний у пласти..
Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)

У розділі, який Ви відвідали, ми представимо широку лінійку вимірювальних приладів в салон авто, а саме: автомобільний термометр, годинник, вологоміри з виносним датчиком в авто і без нього.

На сьогоднішній день вибір датчиків температури в автомобіль дуже великий. Вони оснащені великою кількістю функцій, такими як вимір температури і вологості всередині салону і зовні за допомогою вбудованих датчиків і зовнішніх (зовнішніх) датчиків, які встановлюються безпосередньо за вікно автомобіля. З годинником і без них. Існують, також, термометри з вольтметром для контролю заряду акумулятора.

Автомобільний термометр - це практично незамінний атрибут в салоні. За допомогою нього Ви можете контролювати температуру, і зменшити або ж додати тепла в разі потреби.

Більш розширена версія автомобільних термометрів - це авто термометр з виносним датчиком. Дана категорія відрізняється від згаданої вище тим, що вона крім температури всередині салону, здатна виводити на дисплей показання температури за бортом автомобіля, оснащена зовнішнім датчиком на дроті, який кріпиться на вулиці.

Термометр в салон автомобіля стане незамінним для водіїв пасажирських автобусів, для контролю комфортної для пасажирів температури в салоні.

Найпоширенішим і затребуваним вимірником температури в автомобіль є комбінований авто годинниктермометр.Це найоптимальніший варіант, який вибирають автовласники для свого транспортного засобу. Дані годинник з термометром в авто відображають температуру, як в салоні, так і за бортом автомобіля, а також мають вбудований годинник.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити термометр з годинником в автомобіль із зовнішнім датчиком, або без нього. Купивши даний пристрій в Києві, Ви можете забрати свій товар на нашій точці самовивозу самостійно. Також є доставка по всій Україні.

Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина