CARPRIE


250,00 грн.
Аудіо-приймач USB / Bluetooth 5.0 з ЖК-дисплеєм - відмінне рішення для передачі звуку без дротів, від мультимедійного пристрою до пристрою зі звуковою платою.Має два режими роботи:RX (як Bluetooth-приймача) - прийом сигналу по Bluetooth і передача по..
782,00 грн.
Контролер PCI-E x1 на 2х SATA 3.0 - дозволяє підключити до материнської плати два додаткових порту SATA 3.0.Характеристика:Сумісний з серійної специфікацією ATA 3,0, сумісний з SATA2.0 SATA1.0.Відповідність специфікаціям PCI-Express v2.0, Сумісність ..
150,00 грн.
Даний блок живлення призначений для зарядки акумуляторів вело фар, і інших спеціальних девайсів з споживаними показниками 8.4V, 1А.Адаптер має спеціальний індикатор, який сигналізує про активності зарядки за допомогою невеликого діода.Під час зарядки..
168,00 грн.
Даний блок живлення призначений для підключення ip камер, маршрутизаторів, і інших девайсів з показниками споживання 12В 1А.Адаптер має спеціальний індикатор, який сигналізує про активності роботи за допомогою невеликого діода.Характеристики BM 12-10..
150,00 грн.
Адаптер-перетворювач - використовується для підключення HDD і SSD дисків SATA / IDE безпосередньо через порт USB 2.0. Такий пристрій являє собою простий і одночасно потужний засіб передачі даних і їх резервування.Особливості перехідника CARPRIE USB I..
199,00 грн.
Адаптер-перетворювач - використовується для підключення HDD і SSD дисків SATA безпосередньо через порт USB 3.0. Такий пристрій являє собою простий і одночасно потужний засіб передачі даних і їх резервування.USB 3.0 інтерфейс підтримує швидку передачу..
58,00 грн.
Комплект SIM-адаптерів для сучасних телефонів, і інших пристроїв: gsm трекери, gsm сигналізації, і для інших gsm пристроїв. Адаптер дозволить з нано-сім зробити мікро-сім і звичайну сім-карту. Спеціальне покриття із зворотного боку не дозволить випад..
1.999,00 грн.
Активні навушники CARPRIE EM-026 - призначені для автоматичного придушення звуків пострілу. При цьому завдяки вбудованому мікрофону дозволяє відмінно чути навколишнє оточення в перервах між пострілами.Навушники дуже комфортні, не викликають диско..
52,00 грн.
Адаптер RTC5010 дозволяє використовувати навушники, мікрофони та іншу аудіотехніку із звичайним штекером 3,5 мм у пристрої з роз’ємом 6,35 мм Характеристики RTC5010:Модель: RTC5010Тип: аудіо адаптер 3,5мм папа - 6,35мм мамаЦвіт: чорнийОсобистість: M..
380,00 грн.
Акумулятор LP-E6 - це сучасна літієво-іонна батарея, для фото та відео камер Canon. Забезпечує надійну і стабільну роботу камери, навіть під час екстремальних погодних умов. Акумулятор має чіп, що забезпечує інформування користувача про стан заряду.П..
210,00 грн.
Дуже компактний і зручний аксесуар для всіх водіїв. Брелок манометр дуже компактний і не займе багато місця. Батарейок вистачає на тривалий час користування. Незамінна річ для туристичних поїздок. Будь ви власником велосипеда, моторолера, або вантаж..
238,00 грн.
Гнучкий подовжувач лампи – це світильник адаптер, перехідник із розетки 220V на цоколь лампи E27 з вимикачем.Може бути використаний: на будівельних майданчиках, в гаражі, як нічник, або у якості лампи для читання. Як додаткове освітлення встановлення..
Показано 1 по 12 з 90 (Всього сторінок 8)
Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина