Pro Tex


599,00 грн. 720,00 грн.
GPS трекер GT02A - розроблений для встановлення на авто / мото техніку. Пристрій призначений для визначення місцезнаходження транспортного засобу в режимі реального часу, записів маршрутів поїздки. Може бути використаний як бортовий самописець ..
550,00 грн. 699,00 грн.
GPS трекер GT02A - розроблений для встановлення на авто / мото техніку. Пристрій призначений для визначення місцезнаходження транспортного засобу в режимі реального часу, записів маршрутів поїздки. Може бути використаний як бортовий самописець маршру..
900,00 грн. 1.250,00 грн.
Після покупки, Ви отримуєте паперову інструкцію з налаштуваннями для роботи через SMS, і роботи трекера за допомогою мобільного додатку. На сайті зберігається попередня інструкція для загального розуміння специфіки пристрою    Цей..
660,00 грн. 750,00 грн.
Після покупки, Ви отримуєте паперову інструкцію з налаштуваннями для роботи через SMS, і роботи трекера за допомогою мобільного додатку. На сайті зберігається попередня інструкція для загального розуміння специфіки пристроюТрекер TK102 LT призначений..
550,00 грн.
Після покупки пристрою, Ви отримуєте паперову інструкцію з налаштуваннями. На сайті зберігається попередня інструкція для загального ознайомлення зі специфікою пристрою.GSM трекер mini A8 - популярна модель, заслужила довіру своїми незначними габарит..
599,00 грн. 700,00 грн.
GSM трекер GF-08 - популярна мініатюрна модель, з GSM-модулем, камерою, диктофоном, з слотом для карт пам'яті до 16 гб. Пристрій заслужив довіру своїми невеликими габаритами, низькою ціною, і низкою цікавих функцій. Пристрій призначений для запису в..
229,00 грн.
Зарядний пристрій Wupp USB розроблено спеціально для авто / мото транспорту / водного транспорту або спеціальних пристроїв з живленням в 12В. Wupp USB використовується для модернізації мото / автотранспорту, що не має достатню кількість usb портів.Де..
199,00 грн.
CPT mod USB - універсальний зарядний модуль використовується для авто / мото транспорту / водного транспорту або спеціальних пристроїв з живленням в 12В.CPT mod USB використовується для модернізації мото / автотранспорту, що не має достатню кількість..
150,00 грн.
Даний блок живлення призначений для зарядки акумуляторів вело фар, і інших спеціальних девайсів з споживаними показниками 5В / 1A. Має індикатор активності..
150,00 грн.
Даний блок живлення призначений для зарядки акумуляторів вело фар, і інших спеціальних девайсів з споживаними показниками 5В / 2A. ..
799,00 грн. 900,00 грн.
Велофара cree xml t6 - це популярний, якісний ліхтар на основі світлодіода T6. У комплект поставки входить ліхтар, акумуляторний блок, зарядка, комплект кріплення на голову або шолом, а також два силіконових кріпильних кільця великого і мал..
99,00 грн. 120,00 грн.
Соска дуже проста у використанні і на багато краще за більшість градусників для тіла. Даний дитячий термометр, виготовлений з екологічних матеріалів. Корпус виконаний з більш щільного чистого пластика, і має прорізи для нашийного шнурка, якщо необхід..
Показано 1 по 12 з 20 (Всього сторінок 2)
Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина